Otázky, porady, názory


Na těchto stránkách naleznete odpovědi a komentáře, týkající se různých životních oblastí - tj. stránky fyzické, duševní i duchovní. Zařazujeme sem příspěvky (došlé mailem či kontaktním formulářem),
o kterých si myslíme, že by mohly zajímat i širší okruh lidí, než jen tazatele.


Dobrý den, mám velmi inteligentního 14.letého syna, který si bohužel vytvořil závislost na počítačových hrách. Ze školního hodnocení cca 2 - 3 dvojek postupem času upadl na čtyřky a má až extrémní nechuť k učení. Uměli byste mu pomoci ?

Dobrý den, poslední dobou se rojí informace, že reiki přestává fungovat. Mohu se zeptat, jaký je Váš názor?
Příklad: "NOVÉ INFORMACE"
Usui reiki splnilo svůj úkol, svůj význam mělo v minulém století, ale od r. 2011 je již na léčení nedostatečně účinné vzhledem k vibračnímu nárůstu planety Země do 5D a vyšších dimenzí.
Pro některé...

Často se ptáte, jak se zbavit parazitů. V prvé řadě - obzvláště tam, kde jsou zdravotní problémy - bych doporučila se obrátit na detoxikační poradce ze seznamu naší přední odbornice ing. Bláhové (zde). Díky svým zkušenostem vám vyberou nejefektivnější způsob.
K ´domácímu´ odparazitování můžete použít např. Očišťující tobolky proti parazitům z...

Dotaz:
Stává se lidem, kteří jsou zasvěceni do vyšších stupňů Reiki, že mají najednou pocit, že všechno umí, všemu rozumí, do všeho a všech vidí, rozdávají nevyžádané rady atd. Stále mě nenapadá ten správný výraz snad "papežštejší než papež" nebo v tomto případě spíš "vyvolený od Boha", mesiášský syndrom či tak nějak...?