Na přednášce mi byly zablokovány schopnosti; je za tím temná bytost

09.06.2018

V posledních letech se čím dál víc setkáváme s tématikou ´upírství´, ovlivňování jinými bytostmi (hmotnými i nehmotnými), obsazením, prokletím apod. Čím dál častěji se na nás obrací lidi, které ten či onen ´dobrák´ něčím takovým skutečně vyděsil. Zasel do nich semínko nedůvěry a toho se někteří těžko zbavují.
Nechci tohle téma nikterak zlehčovat a taky nechci tvrdit, že neexistují různé energie... Nicméně s Pepou nesdílíme názor o slabém, bezbranném člověku - ´oběti´.
Jelikož jsou na toto téma různé názory, přijde mi užitečné zveřejnit (s respektem k trochu odlišnému pohledu pisatele) jednu naši mailovou korespondenci. Třeba si v ní pro sebe to ´své´ najdete.

Tento příspěvek nemá za úkol dělat někomu reklamu (ať už kladnou nebo zápornou), proto jsou všechna jména nahrazena pouze písmeny.

Pisatel pan L - 1. mail

Mé jméno je L, mám podobné zaměření jako vy. Jelikož jsem "náhodou" narazil na vaše webovky, bylo mi sděleno, že vám mám napsat informace, které jsem se dozvěděl.

Jsou tomu asi tři týdny, kdy jsem navštívil přednášku XY v Praze. Ale zjistil jsem, že mi na této přednášce byly zablokovány schopnosti. Reiki i Shamballa kanál, napojení nahoru, atd. Bylo mi rovněž sděleno, že pan XY to dělá všem lidem. Napojuje na sebe, blokuje světelné kanály a tím roste jeho egregor a síla. Možná jste pocítila po jeho přednášce něco divného. Nechal jsem si vše vytestovat i u druhých léčitelů. Tohle zablokování lze odstranit. Pokud pracujete s kyvadlem můžete zkusit ověřit, nebo lépe nechat ověřit nezúčastněného člověka, zda-li je vše v pořádku a souladu. Popř. napojení negativních entyt a manipulace.

Berte to prosím jako radu od kolegy nebo spíše radu seshora.
S pozdravem L.

Liv a Pepa- odpověď na 1. mail

Jsem toho mínění, že pan XY (stejně jako kdokoliv jiný v dnešní době) nemůže nikomu, kdo má víru nic blokovat. Sám sobě jste si v tom příkladem - píšete, že vám zablokoval schopnosti ´napojení nahoru´ a při tom vám ´odtud´ chodí informace, že je třeba si na něj dát pozor. Takže buď vám spojení nenarušil nebo vám nepřišla tato informace ´seshora´.

Pana XY známe s manželem léta. Nejsme jeho propagátoři (zastánci), ani odpůrci. V obou táborech jich má dost
Já osobně jsem ho poznala tuším v r. 1998, kdy začal dělat v ČR semináře v Průhonicích. Používala jsem některé jeho metodiky ke svému léčení (chronický únavový syndrom) a k rozvoji čaker. V té době byly u nás jeho expresní metodiky poměrně ´novátorské´ a o informatice se tu toho taky moc nevědělo. Hodně, opravdu hodně mi to pomohlo. Jak zdravotně, tak duchovně. Od té doby uplynulo mnoho let. Na semináře už roky nechodíme - nenacházíme tam pro sebe posun. Taky mi přijde, že je teď ´výuka´ na rozdíl od Průhonických zbytečně komplikovaná - myslím s ohledem na to, že se spolu s pokročilými zúčastňují i začátečníci. Někdy se jen stavíme obejmout známé, pozdravit se s XY a zase jdeme. Možná vás tyhle informace nebudou vůbec zajímat... Píšu je jen proto, abyste viděl, že se kdykoliv od učení XY lze odpoutat. Jen tak, bez ´rituálů´, bez hodnocení. Prostě jeho metody nepoužíváte, jeho filozofii nepřijímáte. Víc přece není třeba. Váš nezájem - a zdůrazňuji slovo nezájem = nezájem v jakémkoliv směru - nemá do egregoru co vysílat, co dodávat.
VY jste silný jedinec, VY si nenecháte od jiných šťourat do hlavy. Proč jsou někteří náchylní k hypnóze (sugesci) a s jinými nehnete? Je to vnitřní vůle (chcete-li síla ducha) každého člověka. Ale tohle přece víte i vy, takže tak trochu důvody vašeho mailu nechápu... Nicméně se ztotožňuji s větou z úvodní stránky vašeho webu : "... své životy tvoříme" - pro mne to znamená JÁ tvořím a ne druzí si tvoří ve mně, jak se jim zlíbí.

Mějte se pěkně :-)

Pisatel pan L- 2. mail

Samozřejmě máte ve všem pravdu. Jenže je to trochu jinak než si myslíme. Pokud člověk nahlédne pod pokličku zjistí, že je pravda docela někde jinde.

Na přednášku pana XY jsem se docela těšil a také jsem se dozvěděl informaci, která mi velmi pomohla. Jenže něco za něco. Abych Vám to tedy napsal jak to běží a leží. Pan XY má (měl) na sobě temnou bytost, která ho ovládá. Tato bytost se tímto způsobem živí již několik století a je velmi silná. Stačí pouze to, že se o něm může někdo zmínit, zaujmout pozornost a tato bytost se velmi rychle váže na daného člověka. Jak píšete mám silnou energii a měl jsem i ochranu, ale nestačilo to. Co potom obyčejný člověk, který nemá vůbec ponětí o ochranách a jiných entitách? Věřte nebo ne, bylo s tím dost práce vše odpojit nejen ode mne, ale i od přátel, se kterými jsem se o něm bavil.

Ohledně jeho pomoci lidem jsem si jist, že lidem pomáhá. Ale je to opět něco za něco. Např. přítelkyni vyléčil dlouho trvající zdravotní potíže. Po odpojení z energetického systému se opět bolest vrátila. Dalo by se to přirovnat jak z pohádek. Já tě uzdravím, ale vyberu si to jinak.   A "nejlepší" na tom je, že o tom pan XY ani neví, že komunikuje s druhou stranou. Dokážou se velice hezky maskovat.

Také jsem si jist, že v roce 98 jeho energie nebyla tak silná jako v dnešní době. Možná jste až takové vlivy nepociťovali. Každopádně jsou na vás (i vaše přátele, klienty pokud jste aplikovali jeho metody nebo komunikovali) pan XY i tato entita napojený.  Ať chcete nebo ne, vyživujete ho svou energií a tedy vlastně nepřímo podporujete.

Sama víte, že nic se neděje náhodou. A není ani náhoda, že Vám to píšu. Opravdu jsem nemusel (a nikomu jinému psát nebudu), možná je to jen má mysl, která chce všem pomáhat, možná ne. Minimálně za ověření nezúčastněných to stojí.

Světlo v dnešní době sílí, vibrace jsou nahoru. Proto probíhá hloubková očista nás i celé planety. Věřím, že si z toho vemete co je třeba.
Omlouvám se pokud ve Vás mé psaní vyvolalo nějakou emoci nebo reakci, pobouřilo nebo jakkoliv urazilo, nebylo to cílem. Ale není tohle cesta k posunu a uvědomění?
Můj "úkol" byl splněn :-). Pokud Vám to pomůže, můžete se na mne napojit a zjistit jestli jsou tyto informace nebo mé konání v pravdě. Vlasy si na černo nebarvím, nic neskrývám.

Mějte se krásně a přeji světlo a lásku na Vaší cestě. L.

Liv a Pepa- odpověď na 2. mail

Tím barvením vlasů jste mě upřímně rozesmál
Ne, opravdu jste mě nepobouřil ani jinak emočně nerozladil. Jak už jsem psala - mám k XY zcela neutrální vztah. Ještě když mu vedla semináře paní K, smála se, že XY, když vidí mého manžela čeká, co mu tam zase vyvede. Manžel rád legrácky, tak třeba pro změnu ´přilepil´ XY ruku, nechával lidem na pódiu energie apod. Tohle uměl dřív, než XY poznal (nejedná se o metodiky, dané XY). Pokud jste byl ´puzen´ mi napsat a já zase vám odepsat, pak jsme si asi měli vzájemně nebo dalším co sdělit, z čeho si máme odnést nějaké pochopení. Váš mail proto vnímám jako podnět k dalšímu zamýšlení se nad uvedeným tématem (duchovní ´učitelé´, působení Světla a Temna ... apod.) ale víc ve všeobecné rovině. Myslím, že konkrétní osoba je zde spíš jen zástupný spouštěč informace. Kromě kyvadla (mimochodem mě i manželovi vychází nulové napojení, prosívám o konzultaci intuitivní písmo. Část odpovědi uvádím:

Je to tak, že Duše člověka se řídí pouze zákonitostmi ve Vesmíru Bohem daných. Není možné, aby někdo mohl uzurpovat právo tyto zákonitosti měnit. Kde je Duše čistá, jsou i metody čisté a nezneužitelné. Je to tak, že nelze vyživovat ´špatné´ ´dobrým´. Pokud člověk vysílá záři, temnu to nevyhovuje.

Myslím, že náš odlišný pohled stran ´nebezpečí´ tkví pouze v částečně rozdílném chápání duchovního dění. Podle mého pochopení ´Temné´ může člověk vyživovat pouze temným. Tudíž by se měl každý z nás snažit, co nejvíc tuto stránku transformovat na světlo (kéž by se mi to dařilo víc ). Svým světlem můžu vyživovat pouze ´Světlo´ (event. prosvětlovat temné) - obé mi přijde ´užitečné´ .  Zřejmě díky tomuto názoru nemám dojem, že by mě měl někdo ´ve špatném´ využívat nebo manipulovat. Může využívat pouze mou temnou stránku - a to je MÁ zodpovědnost, aby jí bylo ve mně co nejméně.

Princip egregorů pracuje u všech. Všichni jich mají bezpočet (rodina, stát, klienti, učitelé, karty, alkohol, církve...). Denně působíme na desítky a ony na nás, protože vše je o výměně energií. Na rozdíl od vás zastávám názor, že svobodná volba člověka, projevená silou jeho ducha, může své vyzařování ovlivnit. V rámci Vesmírného zákona (Božích zákonů ve Stvoření) pak tudíž ´nemusí vyživovat´, co vyživovat nechce. V rámci tohoto přesvědčení nepodporujeme v lidech pocity, že jim někdo škodí, vysává je apod. Snažíme se podpořit jejich víru v sebe, ve své schopnosti, ve svou sílu ducha. Věříme, že je důležité, aby se každý zbavil sám takových pocitů. Pokud tak bude dělat prostřednictvím druhých (tzv. ´silnějších´), svou sílu nepovzbudí.

Nevím, zda jsem to vyjádřila srozumitelně. Jak už jsem psala, vše je věcí přijetí určité filozofie chápání duchovních souvislostí a to jistě vnímá každý člověk trochu jinak. Všichni (přinejmenším část z nás) hledáme, které jsou ty nejblíže Pravdě.

papa Liv

Vaše názory a reakce


Radmila (mistr Reki)

Maily s panem L mě (i Ondru) baví, a to přesto, že mám nabarvené vlasy na tmavě hnědou ) Jsem ráda za zveřejnění, protože si myslím, že tvé odpovědi uklidní spoustu vyděšených lidí. Já jsem jich pár zažila osobně a bylo mi jich líto... (např. kdysi před lety u Borise na prvním kurzu Reiki - to už jsem měla od vás 2stupně - kdy mě poprosili, abych se sestěhovala s jednou velmi senzitivní, velmi vyděšenou paní, která pak děkovala Borkovi, že ji chrání před zlými silami a já jí dělám ochranné pole, aby mohla klidně spát... No nevím, asi to ochranné pole dělal někdo za mně ...)

Nicméně z toho všeho vidím, že jsem šťastný člověk, protože mě Bůh při mém putování za duchovními pravdami poslal právě za vámi. Díky Bohu, že jsem nenarazila na někoho takového, protože takovýhle "duchovni učitel " zasévá v lidech jenom zmatek a strach (no, však se taky potom lépe ovládají, že? ) a to za cestu světla fakt nepovažuju...


Michal

Mně teda vysátý nepřipadáte, spíš se čím dál víc nafukujete...

Co takhle k našim kilíčkům trochu víc úcty Míšo?
Liv a Pepa