Můj rok s LiJo-ki

03.05.2018

Ahoj Liv a Pepo! Původně jsem měla v úmyslu vám psát už vloni v březnu a poděkovat za všechno, co se přesně za rok s vámi se mnou událo - takovou rekapitulaci "můj rok s Li-Jo Ki". I kdybych zmínila "jen" fyzické tělo, tak se za ten rok podařilo mě zbavit údajně nevyléčitelné nemoci - astmatu, senné rýmy a dalších alergií a hlavně letitých potíží s páteří. Taky to koleno, co mi s ním dvě operace nepomohly už funguje normálně. Ale protože jak je známo jsou nemoci psychosomatického původu, nebylo to jen fyzické tělo, co se léčilo. Díky Li-JoKi se mi podařilo odpustit spoustu věcí sobě i jiným a vylepšit si vztahy v rodině a ledacos taky konečně pochopit. A to už ani nemluvím o takových "podivnostech", jako že se mi po Reiki I stáhly zuby k sobě, takže mezi nimi nemám mezery... Po Reiki II jsem začala chápat, jak mě omezuje můj vlastní strach a stará myšlenková schemata, které jsem měla od dětství a učím se s tím faktem pracovat.

Ten první rok s vámi byl pro mě důležitý i tím, že jste mě seznámili s Borisem Tichanovským a já začala cvičit taj-czy a učila se u něj thajským i jiným masážím - což mě zase posouvá poněkud jinam profesně. Je fajn, že se nebráníte seznamovat své klienty i s jinými léčiteli, když máte pocit, že by jim mohli pomoci. Taky paní Alena Slánská, na kterou mám od vás kontakt mě podržela ve chvílích krize a dodala mi víru pokračovat.Tak tohle jsem měla v úmyslu napsat - poněkud rozsáhleji - po roce ... Po prvním. To jsem však ještě netušila, co mě čeká v roce druhém. Po zasvěceních do Reiki I a II se mi otevřel jiný svět a já jsem energii ráda a často využívala. Tedy pardon - využívám stále. Neberu už přes dva roky žádné léky, na vše se mi daří úspěšně používat Reiki a Epamy. Chtěla jsem pokračovat dál a proto jsem absolvovala vloni o velikonocích LiJo-ki záklon. Záklon. Co o něm říci - ti, co jej prožili vědí, a ti ostatní neuvěří ... Nebudu tady popisovat, co vše jsem během toho týdne objevila ani jaké intenzivní zážitky jsem měla bezprostředně po záklonu, ale jsem ráda, že jsem jej absolvovala, protože mi moc pomohl a posunul dál.
A co víc - a to je vlastně hlavní důvod proč vám dnes píšu - jsem měsíc po záklonu ve věku 39let konečně otěhotněla a letos v březnu porodila krásného zdravého chlapečka Janíka ( mimochodem - Janík se o 2 dny opozdil - protože 9.3.2008 to byly 2 roky, co jsem u vás byla poprvé ... Takže 2roky a 2dny). A já děkuji za ty úžasné dva roky a těším se na další s LiJo-ki :-)

R., 2008

P.S.: Když jsem si to po sobě přečetla, tak mi to připadá až neuvěřitelné, co vše se může stát během dvou let. Jsem ráda, že je to pravda.

P.P.S: Děkuji také za morální a energetickou podporu v době porodu a po porodu, vím že se tenkrát "lámal chleba"

P.P.P.S.: A ještě jednou díky nejen za ta sezení, ale i za povídání a mailování kdykoliv jsem to potřebovala. To že jste mi věnovali a stále věnujete svůj čas a energii i mimo placené hodiny. Jsem moc ráda, že jste se mi v životě "přihodili".