Chtěla bych také chanelovat – mám spoustu dotazů

08.06.2018

Četla jsem vaše články ,,co mě řekl kámoš ,, a mooc mě to zaujalo. Zrovna v sobotu jsem si koupla knihu chnlelling - komunikace se svým vyšším já a dnes bych chtěla začít. Děláte i nějaké kurzy na intuitivní psaní? Je to jiné než chanellování, které se chci naučit?

Chtěla bych také nějakým způsobem kanálovat, mám hromadu dotazů a
věřím, že mě budou objasněny Samozřejmě bych chtěla duchovně
růst. Mám na pomoc také nějaké energie a to Reiki 1-3, všechny
Shambally, Apanu 1 a před 2 měsíci jsem byla zasvěcená do Kristové
Shambally - všechny jsou nádherné energie .
Děkuji moc za jakoukoli informaci.
Krásný den

Stáňa

Liv

Ahoj Stáňo, nejsem si jista, zda jsem ta správná osoba k tomu, říkat něco o ´učení se´ channelovat. Osobně jsem knihy o channelování nečetla, nebyla jsem na žádném kurzu o channelingu. Nijak jsem se na psaní vědomě nepřipravovala, protože mě psát ani nenapadlo. Chtěla jsem malovat (líbila se mi manželova automatická kresba).

Intuitivní psaní se mi otevřelo nečekaně jako dar po několikerém energetickém působení mého manžela Pepy, když jsem se připravovala na zasvěcení Reiki-mistr (jak popisuji v článku 1. Jak to všechno začalo. Mimochodem ani Pepa se automatickou kresbu nikde neučil. Vzal tužku (stejně jako později já) a začal...
A to bych pro začátek poradila i vám. Vemte tužku a uvidíte, co přijde

Nevím, co učí kniha, kterou máte, ale osobně věřím tomu, že buď je channelingu člověk otevřený nebo není. A pokud není, pak může být otevřený zase něčemu jinému anebo jen potřebuje více zaktivovat ´kanál spojení´, více zaktivovat energetické dráhy. (viz foto níže)

Když už mluvím o energetických drahách - channeling je nejen o příjmu, ale i o energiích. Může unavovat, může způsobovat změny ve vědomí a nejsem si jista, zda na to knihy upozorňují. Setkali jsme se již s případy, kdy lidi díky malému uzemnění upadnou do ´mesiášského syndromu´. Zde bych opravdu hodně radila neulítávat, zůstávat nohama na zemi. A to se netýká jenom psaní (často lidi ulítávají na kyvadle, na kartách...) Všechny získané informace filtrujte i přes rozum a srdce, přemýšlejte nad nimi, meditujte o nich... U ´předpovědních´ informací máte kontrolu i v tom, zda se naplnily.

Tím se dostávám i k tomu ´odkud´ k vám informace přichází. I tady je víc možností - můžete komunikovat se sebou (důležité rozeznat, zda je to vaše vyšší já nebo ego), můžete komunikovat s různými duchovními bytostmi. Někdo je střídá, někdo má (jako já) jen jeden zdroj. Podle ´patra´, do kterého váš komunikační kanál dosáhne, budou formulovány i odpovědi. Podle mne čím výš, tím jsou odpovědi duchovnější, jakoby méně ´lidsky praktické´ (nevím jak to nejlíp popsat ) Naopak čím níž (blíž), tím spíš se může stát, že se člověk napojí na astrál nebo jen nějakou ´myšlenkovou formu´. Každopádně, když by se objevila jakákoliv destruktivní informace (pokyn), okamžitě channelování ukončete!, není to čistý zdroj. Stejně tak, pokud byste byla při psaní příliš unavená nebo začala mít pocity duchovní nadřazenosti, s channelingem raději zcela přestaňte.

Ptáte se, zda pořádáme kurzy... Nepořádáme kurzy jak channelovat, pracujeme ale individuelně s duchovně jdoucími lidmi, mj. i na rozvoji jejich energetických drah a center. Nemálo z nich takto časem rozvine svoji vnímavost (kanál spojení) tak, že jim chodí informace a odpovědi i bez tužky či kyvadla.

Pokud jste už nečetla, pak si přečtěte články 2. O channelingu I a 3. O channelingu II., které se k mým začátkům také vztahují. Myslím, že by tam pro vás mohly být inspirující informace.

Každopádně mě potěší, když se se mnou i ostatními podělíte o vaše prví zkušenosti.

Světelný kanál nad mou hlavou je na obrázku z dovolené dobře patrný

Vaše reakce


Radmila

Chtěla jsem jen dodat k tomu channelingu, že bych paní/slečně doporučila napojení u vás. Ono se spousta věcí a schopností pak otevírá samo... U vás je to jaksi "nakažlivé". Už mi pár našich společných známých řeklo, že je vidět, že jsem "od Pepy", protože ze mě padají podobně nekompromisní a spontánní odpovědi na osobní otázky (ani nevím, jak se to stalo :-)) a co se týče channelingu (ačkoliv vlastně ani přesně nevím, co to znamená a jestli je to to, co se mi občas - a stále častěji - děje), tak mám silné podezření, že se mi tato schopnost otevřela korespondencí s Liv. Nemám v ruce tužku, ale sedím u počítače a píšu ti email - a najednou znám odpovědi... A když už ten pocit jednou "najdeš" , pak to jde i bez toho počítače, stačí položit otázku ... Taky nevím, kdo mi odpovídá, ale jsem přesvědčená, že pan Hodnánek. Už jen proto, že ty odpovědi jsou tak nádherně prosté a jednoduché a s notnou dávkou velmi specifického humoru, který si s ním spojuju.


Stáňa

Děkuji moc za radu ,chtěla bych také být od Pepy a chci se také nakazit . Co proto mohu udělat?

Liv

´od Pepy´ jsou ti, se kterými dlouhodobě pravidelně ´pracuje´ a to zda se ´nakazí´ záleží do značné míry na nich . První krok je se objednat a pak chodit a vydržet :-)