5. Pár slov k adventu

12.05.2018

Blíží se čas Vánoc a Tvé stránky potřebují doplnit. Jde mi o obecné vánoční sdělení. O to, aby lidé měli z adventního času co největší prospěch.

Napiš, aby se co nejvíce zklidnili. V době adventní je čas k zamyšlení, zastavení. Není dobře, že jej tráví nákupy, sháněním dárků, starostmi a stresem. Vánoční čas totiž přivádí na Zemi silné energie Lásky. To by se mělo využít. Podpořit rozjímáním, hlubokým klidem a meditacemi, jež dají tělu oživení a radost. Je to velice důležité pro jejich rozvoj. Zlaté prasátko sice neuvidí, ale uvidí mnohem víc, když otevřou svá srdce věcem duchovním, meditacím.

Je to tak, že energie jsou vysílány zesíleně v různých obdobích a Vánoce jsou jedním z nich. Nechte je na sebe působit. Jděte do přírody nebo do kostela. Meditujte sami nebo ve skupině - to vše je jedno. Hlavně je třeba využít této podpory k tomu, aby do vás mohl Ježíš Nazaretský vstoupit. Každý, kdo v této době otevře svou mysl a srdce rozjímáním, ten může spatřit odlesk Ježíšových slov v sobě. Tím otevírá cestu k pochopení Bible a k pochopení Kristova odkazu jako takového. Nedejte se zmást, že do vás Ježíš vstoupí - děje se tak samozřejmě ´pouze´ na energoinformační bázi. Následky takového vstoupení jsou však velmi výrazné.

Půst před Štědrým dnem je vhodný především tam, kde je dobré pročistit tělo. Je to dobré právě pro příjem nebeské energie Boží. Tato energie je barvy zlaté - proto ono ´zlaté prasátko´. Dřív bylo pro vás možno tyto energie vidět. Proto byly i popisovány. Dnes již je málo lidí, kterým je vidění přístupné.

Nepromarněte následující týdny shonem. Meditujte a přijímejte požehnání, jež je vám sesíláno.

Přijato Liv intuitivním písmem od zdroje, představujícího se ´Duch sv.´

Podobné články: Bože slavíš Vánoce?