21. – ROK 2011

24.05.2018

´Silvestrovské ´ písmo se tentokrát víc obracelo ke mně a Pepovi; nemělo tak ´široký rozsah´ jako loni. Část obsahu, který zveřejňuji je nicméně důležitý a pro nás všechny silně motivující...

Bože, chceš mi prosím říct, jaký bude rok 2011 pro ostatní?

Je to tak, že tento rok přeje temnému. Přeje mu v tom smyslu, že se lze od něj osvobodit a že jde temno lépe rozpoznat.

Je to tak, že energie budou velmi silné, velmi temné a mohutné. Není to tak, že by z nich měl jít strach. Je to pozitivní vliv temnoty, že se může ukázat, že se může plně zjevit. Je to tak, že Světlo ji tím lépe rozpozná a rozpustí. Proto mají tento rok všechny dětí Světla velkou šanci podpořit archanděla Michaela. Je to tak, že mohou všichni, kdo šíří Světlo, posvítit na temné a to je velké plus tohoto roku.

To zní oproti prošlému roku hodně pozitivně.

Je to tak, že se soustřeďuji tentokráte pouze na tuto stránku roku 2011, protože ostatní je ve srovnání s tímto méně podstatné.

Má rada zní: noste Světlo, myslete duchovně, jednejte duchovně. Buďte si neustále vědomí síly vašich myšlenek a projevů. Buďte si obzvlášť dobře vědomí toho, že svým přístupem Světlo šíříte.. Svým přístupem tvoříte hmotu, tvoříte skutečnost. Letos obzvlášť výrazný vliv má temnota. Vše je letos mnohonásobné a proto je tak důležité konat vědomě. Můžete tím lidstvu přivodit zkázu, můžete naopak nastolit nový řád věcí.

Je to tak, že rok 2011 je silný a jako takový by měl být respektován a vítán s nadějí, jež může lidstvu mnoho dobrého přinést.

Přijato Liv v první hodině roku 2011 od zdroje, představujícího se ´Duch sv.´