17. Rok 2010

24.05.2018

Rok 2010 - kolikáté ´Silvestrovské psaní´ už to je? Pokud se nepletu, tak čtvrté. Už se z toho stává tradice...

Psáno v prvních minutách roku 2010

Číslo 2010 zní docela šťastně (připomíná mi kolo štěstí). Co nás ale čeká podle tebe, Bože?

Je to tak, že 2010 sice zní šťastně, ale tak moc šťastný rok to nebude. Mnohé, co jste mohli udělat v roce 2009 se už nebude opakovat.

Nebude tolik příležitostí, jak v roce minulém. Vše budete muset zvládat s větším úsilím.
Kdo využil rok 2009 na duchovní růst, ten neprohloupil. Kdo ho věnoval materiálu - jeho věc. Rok 2010 již tak snadný nebude.Netýká se to pouze věcí duchovních, ale i věcí světských. Bude se hůř žít lidem i přírodě. Bude mnohé, co lidi nebudou snášet dobře; přijde hodně nemoci a epidemie, přijdou i přírodní katastrofy.

Je to tak, že rok 2010 prověří, na co rok 2009 vás připravit mohl. Jak už jsem řekl - co jste se naučili, to se teď bude hodit každému a tak bude i každý sklízet ovoce své lenosti nebo pilnosti věcí duchovních, jež vloni nasbíral, posílil nebo ztratil. Proto i 2010 bude pro každého jinak obtížný - i když to je samozřejmě každý den, hodina či desetiletí. Každý je prožívá jinak.Je to tak, že tento rok je dalším přiblížením se energii, jež bude pro mnoho lidí ´nestravitelná´, ať už ve smyslu fyzickém nebo psychickém. Je to o vibracích, které nejsou pro lidský genetický kód snadno přijímatelné. Každý, kdo na své energetice zapracoval, má v tomto směru výhodu. Kdo nezapracoval, těžko bude dohánět.

Na co bychom se měli (všeobecně lidé) tento rok zaměřit?
Je to tak, že už toho moc nezaměříte. Svobodná vůle nebude tak svobodná. Začíná se pohyb dalších vesmírných sil, které mají na váš lidský život dopad = nebudete moci již tak svobodně nakládat se svým pozemským tělem ani jeho duchovní oporou. Mnohé se bude odvíjet od mimovolných reakcí; od reakcí, které půjdou mimo váš vědomý řád, mimo vaši vůli.

Je to tak, že tuto vůli sice neztratíte, ale její prosazení se bude obtížnější, než doposud. Moje rada zní: roztáčejte čakry, čistěte svoje tělo, mysl, auru. Čistěte a modlete se, abyste vytvořili lepší most spojení mezi Zemí a silami, které vám spěchají na pomoc. Přes nánosy se ale hůř k vám dostávají.
Metodiky jsou vám léta známé, od čaker, přes přírodu, stravu, meditace... Je toho hodně, jak můžete spojení se světem Světla zesílit. Dělejte to. Budete pomoc potřebovat. Rok 2010 bude náročný.

Ufff, něco pozitivního bys pro nás neměl? Až se to ve mně stáhlo...
Je dobře, že stáhlo. Aspoň si to líp uvědomíš. Je to tak, že pozitivní je už to, že s tebou stále mluvím, nemyslíš? Mohl jsem se taky urazit. Ale to já ne. Já jsem tak hodný a pozitivní, že si to snad ani nezasloužíte :-)))

Jo,jo - konečně cítím trochu z tvého humoru :-)
Je to tak, že své ovečky neopouštím, vždyť víš. Mám rád i ty zbloudilé.Je důležité, jak se postavíte k prožívání (´přenést do svého života - přepnout na - slunce a pohodu´).
Přestaňte soudit sebe, druhé, dění. Začněte hledat věci radostné a pokud toho nejste schopni, přestaňte poslouchat zprávy. Není dobré přilívat do již takhle zjitřených energií další energie nespokojenosti a odsudků. Začněte vnímat vztahy a poměry, které pozvednou váš další život a tím i život na Zemi jako takový. Je třeba začít konečně tvořit Svět ´pozitivní´. Jak ho chcete tvořit, když přispíváte svou negací energiím ´záporným´?
Zakažte si nadávat, zlobit se, soudit... Je to tak, že jedině láska má schopnost přetvářet. Hledejte Lásku ve všem. V každém činu, stavu, květině...

Hledejte pozitivnost tohoto světa, vašeho vztahu, vašich činností.

Tvořte pozitivní svět! Ne negativní. Což nevidíte, jak vás to pohlcuje? Jak jste kritičtí? Jak jste sobečtí?
LÁSKA!

TO, JAK BUDETE SCHOPNI PROŽÍVAT, VYTVOŘÍ VÁŠ ROK 2010

Silvestr/Nový rok 2010 - přijato Liv od zdroje, který se představuje ´Duch sv.´