Intuitivní psaní
seriál ´Co mi řekl kámoš aneb intuitivní rozhovory´


Prosíme o trpělivost - články ze starého webu přetahujeme postupně

15. Kyvadlo

13.05.2018

Zkouším hledat kyvadlem, kde je na talířku pod ubrouskem ukrytý přívěsek srdíčka. Při prvním pokusu se mi to podařilo, potom už ne. Proč? Jak je to vlastně se schopností používat kyvadlo?

Asi nejdůležitější věta ´silvestrovského psaní´ pro rok 2009 byla: ´Víc než kdy jindy platí, že změnou sama sebe můžete změnit svět. Rok 2009 dává velký duchovní prostor všem, kteří o to budou stát. Využijte toho. Následné roky již to tak snadné nebude.´

12. O vzestupu

13.05.2018

V sérii O VZESTUPU jsem posbírala informace z časově různých psaní. Pokud se neptám na konkrétní věc, dostávám podobné informace v souvislosti s jinými dotazy. Ty o vzestupu jsem většinou obdržela v souvislosti s dotazy, týkající se zvýšených stesků na bolesti a obtíže medicínsky ´neprokazatelných původů´.

Někdy je člověku ´nanic´. Duchovní neduchovní - prostě se cítím rozmrzele. Jako člověk hledající a bádající se pak ještě snažím tyhle ´nepatřičné pocity´ transformovat a ono mi to nejde a nejde... a jsem o to ´naštvanější´ ... :-)

Tak už zase dávám tvé texty na stránky. Doufám, že to bude lidem k užitku. - To záleží na nich. Tys pro to udělala vše a já taky. Ale pojďme k dalšímu tématu. Tím je Láska.
Láska je hybnou silou Vesmíru. Všechno, co existuje, pramení z této síly. Pro vás je láska cit, který sbližuje matku s dítětem, muže...

8. Rok 2008

13.05.2018

Pravidelné silvestrovské psaní jako vždy obsahuje věci nejen spjaté s nastávajícím rokem, ale i informace ´časově neomezené´.

1.1.2007 se ještě jednou vracím k ´Silvestrovskému písmu´ a v prvém dni nového roku se ptám i na své přátele. Jelikož odpovědi obsahují rady, které lze chápat i obecně a mohou být přínosem i pro některé z vás, zveřejňuji (bez uvedení jmen) obsah pár z nich.

SILVESTR 31. 12. 2006, přijato intuitivním písmem kolem 22 hodiny. Dnes končí rok 2006. Už je to rok, cos mi psal své silvestrovské sdělení. Rok 2006 měl být pro lidstvo důležitý rok. Jak jsme jej jako lidstvo podle tebe zvládli?