O NÁS

Livia Vážná Hoffmannová

Mistr Reiki, LiJo-ki, držitelka certifikátů Bachova květová terapie, tělesná terapie Bowen, psycho-somatická artterapie, absolventka seminářů psychoinformatiky prof. Alberta Ignatěnka.

Alternativní medicína, o kterou se zajímá přes 40 let, ji postupně přivedla i na duchovní cestu. Zaměřuje se především na psychiku člověka.
Svoji mediální senzitivitu uplatňuje též při práci s kyvadlem a automatickém, resp. intuitivním psaní.

Naše certifikáty


Josef Vojtěch Vážný

Léčitel, mistr Reiki a LiJo-ki, držitel certifikátu filipínského léčení zemským magnetismem, absolvent seminářů psychoinformatiky prof. A. Ignatěnka, malíř energetických a harmonizačních obrazů, několikanásobný mistr republiky v silovém trojboji, trenér silových, vytrvalostních a silově vytrvalostních sportů.

Jako dlouholetý aktivní sportovec - silový trojbojař - se stále točil kolem sportu, kde o léčebné zásahy nebyla nouze. Tam začal poznávat, že jsou mu dány intuitivní a energetické léčivé schopnosti, které začal následně cíleně rozvíjet i formou studia dalších alternativních metod. Ve svých přístupech využívá i mnohaleté zkušenosti aktivního sportovce a trenéra v oblasti vlivu stravy a potravinových doplňků na zdraví, růst energie, svalové hmoty a výkonnosti. Za nedílnou součást rozvoje každého člověka považuje "práci" nejen na fyzické, ale i psychické a duchovní úrovni osobnosti.