Bachovky a děti


Naše děti se vyvíjí v určitých životních fázích a za určitých situací

Strach ze tmy, z prvního dne ve škole, tlak z povinností, žárlivost na sourozence, vztek na kamaráda, divoké sny, tréma, potíže v pubertě...

To všechno přináší každodenní život našich dětí. Není proto divu, že mnoho z nich je již v ranném věku přetíženo. Jejich reakce na tyto situace jsou rozdílné. Některé jsou vystrašené, uzavírají se do sebe, jiné reagují agresivně, méně se koncentrují nebo se snaží na sebe upoutat hodně pozornosti.

K ošetření těchto různých duševních a emocionálních stavů mohou být pro Vaše děti Bachovy esence velice jemným prostředkem. Jejich předností je, že jsou přírodního původu, bezpečné a naprosto snášenlivé - a proto mohou být dětmi bez problémů užívané.

Dávkování

Dávkování je stejné jako u dospělých tj. 4× denně 4 kapky. Délka užívání se odvíjí od toho, jak dlouho u dítěte negativní stav přetrvává. Je vhodné kapky užívat tak dlouho, až se duševní stav opět zharmonizuje.

I přes ověřenou účinnost Bachovy terapie platí, že esence nenahrazují lékařskou péči. Při nemocech, vysoké horečce nebo jakémkoliv jiném podezření na vážné onemocnění neprodleně vyhledejte vašeho dětského lékaře.