Tibetská medicína

Pro ostatní svět byl, a pro většinu lidí je, v současnosti Tibet zakázanou zemí, která po staletí střeží mystické bohatství LÁMŮ, nacházející se za sněžnými hradbami nejvyšších velehor naší planety. Ani tajemná tibetská medicína netvoří výjimku z pokladů, které byly důkladně chráněny po tisíce let národem žijícím na Velké tibetské plošině. Teprve až v průběhu 20. století začalo docházet k překladům tibetských medicínských textů do ruského jazyka. Díky zkoumání a překladům ruských lékařů a vědců se svět dozvěděl o tibetské medicíně.

Elixír zdraví – EPAM

Před více než 20 lety se jeden z nich biofyzik profesor Albert Vasiljevič Skvorcov v Novosibiřské akademii věd zúčastnil překladu originálů tibetských traktátů. Byl přizván jako konzultant, aby vědecky objasnil některé odborné věci z tibetské literatury, která předtím nebyla přeložena do žádného evropského jazyka, a tudíž šlo o naprosto neznámou literaturu. Zde nalezl skvost v bylinných léčivech – recept na elixír zdraví, který později dostal název EPAM (zkratka EPAM znamená Emulze Propolisová Aktivizovaná Modifikace).

Lékařská škola, která EPAMy klinicky testovala, měla velmi dobré výsledky. EPAM během dvou desítek let příznivě ovlivnil stav pacientů s více než 70 zdravotními problémy. Tato zlepšení jsou zaznamenána a potvrzena ošetřujícími lékaři.

V posledních letech akademik Skvorcov shromáždil kolem sebe velmi silný kolektiv mágů, vědců, biologů a lékařů, kteří vynalezli další specializované EPAMy. Tyto modifikace působí při vážných onemocněních, které se jinými prostředky velmi špatně léčí, nebo se nedají léčit vůbec. Jedná se např. o nervový EPAM 1000, jaterní EPAM 35, srdeční EPAM 36, atd.

 

Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


Doporučujeme: Nutri Exact, Nemoci

2011 © Alternativní medicína Lijo-ki | Prohlášení o přístupnosti | Clearbox | Vistamedia