Otázky, porady, názory

 

Co naleznete na stránce ´Otázky, porady, názory´

14. duben 2013, Otázky, porady, názory

Na těchto stránkách naleznete odpovědi a komentáře, týkající se různých životních oblastí – tj. stránky fyzické, duševní i duchovní. Zařazujeme sem příspěvky došlé mailem či kontaktním formulářem, o kterých si myslíme, že mohou zajímat i ostatní.

POKRAČOVAT


 

Článek iDnes.cz – k MMS

5. prosinec 2015, Aktuality Články a seriály Otázky, porady, názory

Odkaz na článek dáváme nejen proto, že v něm jsou negativní informace k MMS (tudíž jako protipol, který vám může informace k MMS doplnit), ale i pro poslední odstavec článku, ve kterém František Kožíšek ze Státního zdravotního ústavu říká: „Mělo by se mu nestranně výzkumně věnovat některé univerzitní farmaceutické pracoviště, shromáždit dostatek podkladů od uživatelů, aby šlo na základě důkazů a ne hypotéz odborně argumentovat, jaké jsou skutečné účinky a rizika lidové léčby MMS či CDS.“ POKRAČOVAT


 

Závislost na počítačových hrách

30. květen 2015, Otázky, porady, názory

Dobrý den, mám velmi inteligentního 14.letého syna, který si bohužel vytvořil závislost na počítačových hrách. Ze školního hodnocení cca 2 – 3 dvojek postupem času upadl na čtyřky a má až extrémní nechuť k učení. Uměli byste mu pomoci ?

POKRAČOVAT


 

Chlamydie v prsu

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Prosím o radu, myslím, že mám chlamydie nebo nějaké parazity v levém prsu. Na tomto prsu jsem měla ve dvanácti letech úraz (náraz do prsu ). Bohužel úraz nebyl léčený. Prs mám na pohmat tuhý a bolestivý, ale ultrazvuk nic neukázal.

POKRAČOVAT


 

Bahovy esence na bulimii?

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Dobrý den. Mohu Bachovou trapii použít na bulimii? Děkuji za odpověď.  A.

POKRAČOVAT


 

Artróza – doplňky stravy

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Nevím, jestli jsem na správné adrese, ale pan Petr Novák utvrzuje, že i těžká artróza se dá zvládnout vhodnou kombinací potravinových doplňků. Je třeba nejen glukosamin, ale také kolagen a MSM. Jsem kandidátkou na operaci, zkusila jsem toho už dost, ale skutek utek… Budu vděčná za seriózní odpověď.
    Eva

POKRAČOVAT


 

Seminář Bachových esencí

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Měla bych na Vás dotaz týkající se Bachových esencí. 

Viděla jsem Vaše video a velmi se mi líbilo, jak o esencích povídáte a také se mi líbil váš přístup, který je o zjišťování konkrétních problémů klienta, práce na těchto problémech, nikoliv jen pouhé namíchání daných esencí.

 Chtěla bych se Vás zeptat, zda-li neplánujete nějaký kurz / seminář Bachových esencí?

POKRAČOVAT


 

Rakovina slinivky

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Obracím se na Vás s prosbou o radu, jak mohu co možná nejlépe a nejúčinněji pomoci mému tatínkovi (65 let), kterému před třemi týdny diagnostikovali rakovinu slinivky, léze přesahují slinivku, jsou zasaženy i další orgány jako je slezina, játra, má mnoho uzlin v dutině břišní, které mu způsobují velkou bolest. Včera byla na PET CT vyšetření a poté by se mělo rozhodnout o způsobu léčby. S tímto verdiktem se nemohu smířit, a proto jsem se začala více zajímat o účincích MMS

POKRAČOVAT


 

Přestává Reiki účinkovat?

14. červen 2014, Otázky, porady, názory

Dobrý den, poslední dobou se rojí informace, že reiki přestává fungovat. Mohu se zeptat, jaký je Váš názor?
Příklad: "NOVÉ INFORMACE“
Usui reiki splnilo svůj úkol, svůj význam mělo v minulém století, ale od r. 2011 je již na léčení nedostatečně účinné vzhledem k vibračnímu nárůstu planety Země do 5D a vyšších dimenzí.
Pro některé začátečníky už přestává být vhodný, protože není využit plně jejich potenciál pro duchovní posun. Cena za toto mistrovské zasvěcení také mnohdy neodpovídá skutečnosti s ohledem na to, že s reiki toho už dnes adepti moc nepoléčí a neodblokují.

POKRAČOVAT


 

Astma 15 let – zjištěny chlamydie

25. srpen 2013, Otázky, porady, názory

Již 15 let trpím středně těžkým astmatem, a po 14 letech neúspěšného léčení a několika hospitalizacích s nulovým zjištěním příčin atak jsem docílila alespoň toho,že mi byli vyhotoveny testy na chlamidye, které byli samozřejmě jak jinak než pozitivní. Léčbou se však lékaři prý zabývat nehodlají, a to z toho důvodu, že je to prý dnes běžný jev a chlamydiemi trpí každý druhý člověk /cituji/.

POKRAČOVAT


123další ›poslední ››


Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


Doporučujeme: Nutri Exact, Nemoci

2011 © Alternativní medicína Lijo-ki | Prohlášení o přístupnosti | Clearbox | Vistamedia