Ostatní neseriálové články

 

Mýdlový sliz na prádlo nejen pro alergiky

14. duben 2013, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Je velký okruh lidí, kteří mají s pracími prášky problém – alergie, ekologie, finance… Pokud k nim patříte, vyzkoušejte mýdlový sliz, který si vyrobíte sami doma. Je vhodný na všechny druhy prádla vč. dětského. Martina nám k návodu přidala i typy na ´kuchyňský´ zjasňovač bílého prádla a aviváž.
Samozřejmě i zde je u přecitlivělých jedinců (alergiků) třeba mýdlovou směs nejprve opatrně vyzkoušet!

POKRAČOVAT


 

Alternativní způsoby zvyšování výkonnosti

4. duben 2013, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Problém dopinku ve sportu je v současnosti stále aktuální otázkou nejen u vrcholových sportovců. Stále častěji se totiž vyskytuje i u sportovců nižších soutěží, ale bohužel dnes i u vyloženě rekreačních. Na jiné alternativní způsoby zvyšování fyzické a psychické výkonnosti jsme se v dnešním článku zeptali známého léčitele, trenéra a stále i aktivního závodníka v silovém trojboji Josefa Vážného. 

POKRAČOVAT


 

Jak mít co nejlepší ´užitek´ z léčitele, terapeuta…

30. červen 2012, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Tento článek není polemikou o dobrých a špatných léčitelích, o dobrých a špatných metodách, technikách… Chceme vás spíš seznámit s pohledem z opačné strany, ze strany toho, kdo se snaží vám pomoct. Zaměříme se proto na ´léčené ´; na to co jim může bránit najít pro sebe to pravé, event. jaké tendence jim v souvislosti s léčiteli mohou zpomalovat posun v léčbě.

POKRAČOVAT


 

Malárie

31. leden 2013, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Považujete malárii za exotickou nemoc, která se vás nemůže týkat? Považujete české luhy a háje z hlediska této nemoci za bezpečné? Článek, který mi zaslala diagnostička ing. Bláhová, vás vyvede z omylu.
Pokud jste ´neúměrně´ unavení, hodně a často se potíte nebo míváte návaly horka, trpíte bolestmi kloubů či migrénami event. se přidružují další obtíže – měli byste zbystřit. Možná je tento článek přínosný právě vám.

POKRAČOVAT


 

Tajný agend rakoviny  – SVALOVEC

1. červen 2012, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Motto :
,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí – člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé -paraziti – ten zůstane naživu. “

POKRAČOVAT


 

Etiologie záhadných diagnóz

27. duben 2012, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Články o parazitech (autorky ing. Bláhové) vás hodně zaujaly. Jistě se proto rádi v tomto příspěvku seznámíte s komplexem obtíží a jejich možných parazitárních souvislostí.
Jedná se o soupis, který sepsala H. Bláhová na základě svých praktických zkušeností z let 2010 a 2011.

POKRAČOVAT


 

Tajemství mateřských zamének

1. červen 2012, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Co se může ukrývat pod pigmentovým víčkem mateřských znamének? – výňatek z článku MUDr. Jelisejevové.

POKRAČOVAT


 

Proč o parazitech nevíme a jaké jsou nejzávažnější nákazy?

14. duben 2012, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Důležitý článek – obsahuje přehledný seznam častých onemocnění (potíží) v kontextu na konkrétní parazity. Léčba bez vytestování a likvidace těchto parazitů pak může být zcela nebo jen málo efektivní.

POKRAČOVAT


 

Těžká artróza? Nezoufat, nevzdávat!

29. červenec 2011, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Pokud se s bolestí kloubů obrátíte na nejbližšího ortopéda, tak sice teoreticky postupujete správně, ale vyléčit se musíte sami. Lékař se jako každý jiný pohybuje v tržním prostředí a potřebuje vydělávat peníze. Pokud se pacient s artrózou vyléčí, tak si lékař moc nevydělá. Naopak, pokud se i přes stálé opakované návštěvy u lékaře situace zhoršuje, tak dojde až k výměně kloubu a následným návštěvám v rámci rehabilitace, což je pro ortopéda mnohem lukrativnější.

POKRAČOVAT


 

Vyšší užitek z Reiki mají ti, co pozorně pozorují co se uvnitř nich děje, jaké myšlenky a nápovědy přicházejí

31. srpen 2012, Otázky, porady, názory Ostatní neseriálové články Články a seriály

Když se řekne Reiki, většině lidí naskočí souvislost s energetickým léčebným a harmonizačním působením. Již méně ´nezasvěcených´ lidí ale ví, že Reiki znamená vnitřní cestu. V každém si ´chroupe´ po zasvěcení po svém. Každého tak vede podle jeho individuálních potřeb jiným způsobem.
U někoho začne fyzickým tělem. Člověku např. přestane něco chutnat nebo naopak – po letech vegetariánství si dá s chutí maso; často mizí studené ruce a nohy, zácpa aj. Někomu se prohloubí dosavadní schopnosti (hudebník má větší cit pro hudbu, zubařka má ještě šikovnější a citlivější ruku), někdo v sobě najednou objeví  nadání nové (např. začne malovat, jezdit na bruslích, studovat).
Někteří naši Reikisti by možná dodali, že to pro ně byly i věci skutečně nečekané Překvapený

POKRAČOVAT


123další ›


Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


Doporučujeme: Nutri Exact, Nemoci

2011 © Alternativní medicína Lijo-ki | Prohlášení o přístupnosti | Clearbox | Vistamedia