Články a seriály

 

Obsah seriálu ´Co mi řekl kámoš aneb intuitivní rozhovory´

14. duben 2013, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory

Automatické a intuitivní písmo je dnes už poměrně známou formou channelingu. V seriálu  zveřejňujeme některé části otázek a odpovědí, které přijala Liv intuitivním písmem v různých obdobích od roku 2002 dodnes.
Pro lepší pochopení channelingového příjmu informací doporučujeme přečíst si úvodní články"
1. Jak to všechno začalo, 2.O channelingu I a 3. O channelingu II.
Obsah:
viz ´pokračovat´
       

POKRAČOVAT


 

Rok 2016

2. leden 2016, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory Aktuality

Co s sebou nese nový rok? Rok 2016 z hlediska duchovního potenciálu – tradiční silvestrovské psaní, získávané intuitivním písmem:

POKRAČOVAT


 

Článek iDnes.cz – k MMS

5. prosinec 2015, Aktuality Články a seriály Otázky, porady, názory

Odkaz na článek dáváme nejen proto, že v něm jsou negativní informace k MMS (tudíž jako protipol, který vám může informace k MMS doplnit), ale i pro poslední odstavec článku, ve kterém František Kožíšek ze Státního zdravotního ústavu říká: „Mělo by se mu nestranně výzkumně věnovat některé univerzitní farmaceutické pracoviště, shromáždit dostatek podkladů od uživatelů, aby šlo na základě důkazů a ne hypotéz odborně argumentovat, jaké jsou skutečné účinky a rizika lidové léčby MMS či CDS.“ POKRAČOVAT


 

44. Rok 2014

2. leden 2014, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory

Co nese nový rok? Rok 2014 z hlediska duchovního potenciálu – tradiční silvestrovské psaní, získávané intuitivním písmem.

POKRAČOVAT


 

43. Je telepatie ´čistším´ příjmem v rámci pochopení, než slovo mluvené (psané)?

2. leden 2014, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory

Slovo je zvláštní ´vynález´. Má velkou moc, spíš více mocí. A dnes mě zajímá především moc vyjadřovací. Zajímalo by mě, zda je telepatie v rámci pochopení toho, co se chce sdělit ´pravdivější´, než slovo mluvené.

POKRAČOVAT


 

Škola a dětská psychika

13. září 2013, Články a seriály

Začal školní rok a pro mnohé děti není přechod ze školky do školních lavic snadný. Musí si zvyknout na nový režim, nové prostředí, nové spolužáky, učitele, povinnosti. A změny se netýkají jen prvňáčků. Jsou děti, které přechází na nový stupeň, novou školu… I těm může dělat nové prostředí problém.

POKRAČOVAT


 

Mýdlový sliz na prádlo nejen pro alergiky

14. duben 2013, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Je velký okruh lidí, kteří mají s pracími prášky problém – alergie, ekologie, finance… Pokud k nim patříte, vyzkoušejte mýdlový sliz, který si vyrobíte sami doma. Je vhodný na všechny druhy prádla vč. dětského. Martina nám k návodu přidala i typy na ´kuchyňský´ zjasňovač bílého prádla a aviváž.
Samozřejmě i zde je u přecitlivělých jedinců (alergiků) třeba mýdlovou směs nejprve opatrně vyzkoušet!

POKRAČOVAT


 

42. Různé reality

14. duben 2013, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory

Bylo období, kdy se nám s Pepou často dály ´podivné´ zkušenosti zažívání reality; některé takové jsme vnímali oba shodně, některé se nám děly každému zvlášť. O těchto příhodách teď ale psát nechci (možná někdy jindy), chci se s vámi podělit o odpovědi, které jsem tehdy k prožívání různých realit dostala. Někomu budou srozumitelné, někomu ne – tím se ale netrapte. Až bude mět pochopení přijít, přijde. Někdy to může být i jen krátký záblesk, náhlý vhled pochopení, který později opět zmizí a člověk si později už jen vybaví, že mu byl dopřán dar chvíli rozumět…

POKRAČOVAT


 

Alternativní způsoby zvyšování výkonnosti

4. duben 2013, Ostatní neseriálové články Články a seriály

Problém dopinku ve sportu je v současnosti stále aktuální otázkou nejen u vrcholových sportovců. Stále častěji se totiž vyskytuje i u sportovců nižších soutěží, ale bohužel dnes i u vyloženě rekreačních. Na jiné alternativní způsoby zvyšování fyzické a psychické výkonnosti jsme se v dnešním článku zeptali známého léčitele, trenéra a stále i aktivního závodníka v silovém trojboji Josefa Vážného. 

POKRAČOVAT


 

41. Volby trochu jinak

2. únor 2013, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory

Napětí z ´konce světa´ v prosinci loňského roku, vystřídalo počátkem tohoto roku ´napětí´ z volby nového prezidenta. Pochopitelně tím mám na mysli atmosféru v České republice… A i když sami práva volit nevyužíváme, i my nálady cítíme, dění pozorujeme  a vnímáme jak z hlediska (bývalých) kandidátů, tak – a možná ještě víc – i z hlediska jejich příznivců. Samozřejmě mi nedalo, abych se nezeptala… Odpověď je (tak jako často bývává) tak trochu ´z jiného úhlu´.
(Věřím, že je srozumitelná všem ´táborům´ i ´nezařazeným´) MrkajícíUsmívající se
       

POKRAČOVAT


123další ›poslední ››


Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


Doporučujeme: Nutri Exact, Nemoci

2011 © Alternativní medicína Lijo-ki | Prohlášení o přístupnosti | Clearbox | Vistamedia