Aktuality

 

Rok 2016

2. leden 2016, Články a seriály Co mi řekl kámoš aneb Intuitivní rozhovory Aktuality

Co s sebou nese nový rok? Rok 2016 z hlediska duchovního potenciálu – tradiční silvestrovské psaní, získávané intuitivním písmem:

POKRAČOVAT


 

Článek iDnes.cz – k MMS

5. prosinec 2015, Aktuality Články a seriály Otázky, porady, názory

Odkaz na článek dáváme nejen proto, že v něm jsou negativní informace k MMS (tudíž jako protipol, který vám může informace k MMS doplnit), ale i pro poslední odstavec článku, ve kterém František Kožíšek ze Státního zdravotního ústavu říká: „Mělo by se mu nestranně výzkumně věnovat některé univerzitní farmaceutické pracoviště, shromáždit dostatek podkladů od uživatelů, aby šlo na základě důkazů a ne hypotéz odborně argumentovat, jaké jsou skutečné účinky a rizika lidové léčby MMS či CDS.“ POKRAČOVAT


 

Paraziti – porady, diagnostika, léčba

28. únor 2013, Aktuality

Na základě zveřejněných článků o parazitech se na nás obracíte s žádostmi o diagnostiku a léčbu. Tu my ale neprovádíme. Pro další informace či objednání k diagnostice a léčbě se obracejte na detoxikační poradce.

Aktualizace 1.2.2016: Seznam poradců naleznete na webu Ing. Bláhové – www.medicelo.cz

 

POKRAČOVAT


 

Reverend Alex Orbito, filipínské léčení

16. únor 2014, Otázky, porady, názory Aktuality

Občas se na nás obracíte s dotazem, zda a kde je v ČR možné se k léčení u Alexe Orbity objednat. Před mnoha lety jsme byli na setkání s Alexem pozváni a moc rádi jsme ho osobně poznali (odtud společá fotografie), jinak ale reverendovy aktivity v ČR neorganizujeme, ani jinak nesledujeme.

Kontakt na spirituální léčení naleznete v mailu, který níže zveřejňujeme:

POKRAČOVATNáhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


Doporučujeme: Nutri Exact, Nemoci

2011 © Alternativní medicína Lijo-ki | Prohlášení o přístupnosti | Clearbox | Vistamedia